Belka
Niedziela, 20 Stycznia 2019   imieniny: Fabian, Sebastian
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MultiBox Nowy Tomyśl

 
Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa jest grupą kapitałową z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim, która specjalizuje się w kompleksowej realizacji wysokobudżetowych projektów budowlanych. W ramach prowadzonej działalności, poza wiodącą spółką Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa powstały podmioty wyspecjalizowane w pracy o określonym profilu jak: BUDREM STAL Sp. z o.o. zajmująca się produkcją i montażem konstrukcji stalowych oraz Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. zo.o. INWESTYCJE i NIERUCHOMOŚCI Sp.k., której głównym filarem jest budowa i prowadzenie parków handlowych MULTIBOX. BUDREM oferuje kompleksową realizację projektów w standardzie „pod klucz" w obszarach: ▶️ działalność deweloperska w zakresie obiektów przemysłowych i handlowych, ▶️ generalne wykonawstwo obiektów budowlanych, ▶️ realizacje obiektów przemysłowych. Firma posiada bogate doświadczenie zdobyte podczas pracy dla wielu podmiotów z Polski oraz inwestorów zagranicznych. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynierów zapewnia kompleksową obsługę w zarządzaniu procesami rzeczowej i finansowej realizacji projektów budowlanych. Zapewniamy kompleksową obsługę procesów inwestorskich poprzez: ▶️ ustalenie właściwej lokalizacji obiektu budowlanego ▶️ przeprowadzenie wszelkich procedur administracyjnych i sądowych ▶️ przygotowanie pełnej dokumentacji związanej z procesem budowlanym (projekty, kosztorysy) ▶️ przygotowanie logistyczne budowy, kierowanie oraz koordynacja procesu budowlanego ▶️finansowanie etapu realizacji prac budowlanych

 


MultiBox Park Handlowy
 
Data pliku video: 2018-03-16, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  nowotomyski

  Powiat nowotomyski – powiat znajdujący się w województwie wielkopolskim, którego siedzibę można znaleźć w Nowym Tomyślu. Zaliczają się do niego gminy: Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń, Kuślin, Miedzichowo oraz miasta Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń.

  Powiat znany jest z uprawy chmielu i wikliny, czego owoce można podziwiać w Muzeum Wikliniarstwa i Chmielarstwa w Nowym Tomyślu. Najbardziej znane zabytki powiatu to: drewniany kościół św. Andrzeja z 1673 r. w Brodach, eklektyczny pałac z 1888 r. w Chraplewie, zespół pałacowo-parkowy w Koninie, poewangelicki kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa wybudowany w latach 1778-1779 w Nowym Tomyślu, gotycki kościół pw. św. Mateusza z ok. 1518 r. w Opalenicy i wiele innych. Oprócz typowych szlaków pieszych i rowerowych, powiat może zaoferować też szlaki konne.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola