Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

Szeroki wybór dekoderów cyfrowej telewizji naziemnej DVBT

 

RTV Elektronika ul. Zbąszyńska 16, Nowy Tomyśl oferuje szeroki wybór dekoderów do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej. W ofercie sklepu znajdują się także anteny RTV, radia telewizyjne, kable, piloty, żarówki energooszczędne i szereg produktów związanych z RTV. Dużym zainteresowaniem cieszy się zakład naprawy i serwis telewizorów Sławomir Wichtowski, który działa nieprzerwanie od 1982, będąc najstarszym zakładem w Nowym Tomyślu.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty,
RTV Elektronika Nowy Tomyśl

Kontakt

Telefon 0048 61 44 22 179

 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowotomyski

Powiat nowotomyski – powiat znajdujący się w województwie wielkopolskim, którego siedzibę można znaleźć w Nowym Tomyślu. Zaliczają się do niego gminy: Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń, Kuślin, Miedzichowo oraz miasta Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń.

Powiat znany jest z uprawy chmielu i wikliny, czego owoce można podziwiać w Muzeum Wikliniarstwa i Chmielarstwa w Nowym Tomyślu. Najbardziej znane zabytki powiatu to: drewniany kościół św. Andrzeja z 1673 r. w Brodach, eklektyczny pałac z 1888 r. w Chraplewie, zespół pałacowo-parkowy w Koninie, poewangelicki kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa wybudowany w latach 1778-1779 w Nowym Tomyślu, gotycki kościół pw. św. Mateusza z ok. 1518 r. w Opalenicy i wiele innych. Oprócz typowych szlaków pieszych i rowerowych, powiat może zaoferować też szlaki konne.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola