Belka
Czwartek, 10 Kwietnia 2025   imieniny: Małgorzata, Michał, Makary
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Zawodowy żebrak zdradza, ile można zarobić i jakie techniki stosuje się w tym "fachu"

Data publikacji: 2019-05-28, Data modyfikacji: 2019-05-29
A A AWydrukDrukuj  
 
Kamil sam siebie uważa za prawdziwego profesjonalistę w żebraniu. W rozmowie z nami zdradza, jakie techniki stosuje, że wystarcza mu tydzień naciągania ludzi, aby zarobić na opłatę za mieszkanie.

Pełna treść wiadomości na: nowytomysl.naszemiasto.pl/artykul/zawodowy-zebrak-zdradza-ile-mozna-zarobic-i-jakie-techniki,5141137,galop,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    nowotomyski

    Powiat nowotomyski – powiat znajdujący się w województwie wielkopolskim, którego siedzibę można znaleźć w Nowym Tomyślu. Zaliczają się do niego gminy: Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń, Kuślin, Miedzichowo oraz miasta Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń.

    Powiat znany jest z uprawy chmielu i wikliny, czego owoce można podziwiać w Muzeum Wikliniarstwa i Chmielarstwa w Nowym Tomyślu. Najbardziej znane zabytki powiatu to: drewniany kościół św. Andrzeja z 1673 r. w Brodach, eklektyczny pałac z 1888 r. w Chraplewie, zespół pałacowo-parkowy w Koninie, poewangelicki kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa wybudowany w latach 1778-1779 w Nowym Tomyślu, gotycki kościół pw. św. Mateusza z ok. 1518 r. w Opalenicy i wiele innych. Oprócz typowych szlaków pieszych i rowerowych, powiat może zaoferować też szlaki konne.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola