Belka
Wtorek, 11 Grudnia 2018   imieniny: Waldemar, Damazy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia wg regionu
Ogłoszenia

Pokazy firmy NordGlass podczas Dni Ziemi Wolsztyńskiej

Data dodania: 2013-04-26
 
W najblizszy weekend - 27 i 28 kwietnia 2013 roku podczas obchodów 21 Dni Ziemi Wolsztyńskiej w Parku Miejskim w Wolsztynie,
będzie można odwiedzić stoisko firmy NordGlass - i zobaczyć czy rzeczywiście szyby są odporne na używanie?

NordGlass oprócz cogodzinnych Prezentacji Pokazu naprawy szyb, ma dla Uczestników bardzo wiele atrakcji.

Zapraszamy kierowców, chcących sprawdzić swoje umiejętności w trudnych i niecodziennych warunkach drogowych - w bezpieczny i mało ryzykowny sposób - bo podczas jazdy na symulatorze.
Najlepsi zostaną Nagrodzeni atrakcyjnymi i wartościowymi upominkami.

Na wszystkich którzy przyjdą na stoisko NordGlass podczas tych obu dni, będą czekały Niespodzianki - każdy Uczestnik Festynu który otrzyma od Hostessy z NordGlass kupon, weźmie udział w losowaniu Nagród.

Dla dzieci - przygotowaliśmy odjazdową strefę malowania wymarzonych widoków zza szyby :) Oczywiście wszystkie prace będą odpowiednio nagradzane :)
Zapraszamy zatem do strefy szybkiej i bezpiecznej jazdy, z pięknymi widokami za szybą i nie tylko :)
Kontakt
NordGlass
nordglass2013@gmail.com
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
nowotomyski

Powiat nowotomyski – powiat znajdujący się w województwie wielkopolskim, którego siedzibę można znaleźć w Nowym Tomyślu. Zaliczają się do niego gminy: Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń, Kuślin, Miedzichowo oraz miasta Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń.

Powiat znany jest z uprawy chmielu i wikliny, czego owoce można podziwiać w Muzeum Wikliniarstwa i Chmielarstwa w Nowym Tomyślu. Najbardziej znane zabytki powiatu to: drewniany kościół św. Andrzeja z 1673 r. w Brodach, eklektyczny pałac z 1888 r. w Chraplewie, zespół pałacowo-parkowy w Koninie, poewangelicki kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa wybudowany w latach 1778-1779 w Nowym Tomyślu, gotycki kościół pw. św. Mateusza z ok. 1518 r. w Opalenicy i wiele innych. Oprócz typowych szlaków pieszych i rowerowych, powiat może zaoferować też szlaki konne.   

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola