Indywidulana podstrona w portalu
Wizytówka to produkt reklamowy mający na celu prezentację firmy i jej promocji na rynku lokalnym i/lub regionalnym.
Wizytówka jest mini stroną, która służy do prezentacji działalności firmy i/lub jej produktów.
Wizytówka daję możliwość pełnej obszernej prezentacji firmy przez zamieszczenie opisu, dodanie informacji multimedialnych: galerii zdjęć, filmu video czy zdjęć panoramicznych.
Wizytówka to reklama, dzięki której można wyróżnić swoją firmę spośród konkurencji - w efekcie trafić bezpośrednio do potencjalnych klientów. Wyższy priorytet wyszukiwania wizytówek płatnych pozwala zwiększyć liczbę klientów.
Otrzymujesz:
Wizytówkę internetową zgodną z zamówieniem.
Domenę internetową (adres internetowy) www.twoja_nazwa.portal-lokaly.pl
Miejsce na serwerze i utrzymanie strony
Dostęp do panelu administrowania wizytówką internetową (sam zmienisz teksty i zdjęcia na swojej stronie internetowej).
Pocztę e-mail (bez spamu - szybki i wydajny program pocztowy) o adresie: [email protected] z kalendarzem, książką adresową, listą zadań, edytorem notatek.
Możliwość łatwego przekształcenia wizytówki WWW w zaawansowany serwis internetowy lub sklep internetowy.
Charakterystyka wizytówki internetowej
![]() |
Powiat nowotomyski – powiat znajdujący się w województwie wielkopolskim, którego siedzibę można znaleźć w Nowym Tomyślu. Zaliczają się do niego gminy: Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń, Kuślin, Miedzichowo oraz miasta Lwówek, Nowy Tomyśl, Opalenica, Zbąszyń. Powiat znany jest z uprawy chmielu i wikliny, czego owoce można podziwiać w Muzeum Wikliniarstwa i Chmielarstwa w Nowym Tomyślu. Najbardziej znane zabytki powiatu to: drewniany kościół św. Andrzeja z 1673 r. w Brodach, eklektyczny pałac z 1888 r. w Chraplewie, zespół pałacowo-parkowy w Koninie, poewangelicki kościół pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa wybudowany w latach 1778-1779 w Nowym Tomyślu, gotycki kościół pw. św. Mateusza z ok. 1518 r. w Opalenicy i wiele innych. Oprócz typowych szlaków pieszych i rowerowych, powiat może zaoferować też szlaki konne. |
Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola