Belka
Piątek, 26 Kwietnia 2024   imieniny: Maria, Marcelina, Marzena
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się

Belka

Wyszukaj:

Ogłoszenia

Firma LIGHT S.C. poszukuje kandydatów do stałej współpracy.

Data dodania: 2014-11-14
Kategoria: Praca » Dam pracę

Firma LIGHT S.C., ogólnopolski lider rynku reklamy zewnętrznej, poszukuje kandydatów do stałej współpracy.

Wymagania w stosunku do kandydata:
- wykształcenie co najmniej średnie,
- bardzo duża dyspozycyjność,
- prawo jazdy kat. B,
- własny samochód,
- podstawowa znajomość obsługi komputera,
- wysoka komunikatywność,
- sumienność w realizacji powierzonych zadań,

Zakres obowiązków:
- aplikacja oklein na witrynach okiennych,
- wymiana elementów komunikacji marketingowej,
- proste prace montażowe,

Gwarantowane korzyści:
- nabycie nowych umiejętności popartych uzyskaniem stosownych certyfikatów,
- współpraca oparta o umowę zlecenie,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- niezbędne narzędzia pracy
- dla najlepszych możliwość przejścia na umowę o pracę na stanowisku koordynatora regionalnego

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: [email protected]
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Proszę o umieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych, t.j. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późń. zm.)".
Kontakt
[email protected]

loading...

Brak sond